Yakında Sinemada

Herkül: Efsane Başlıyor 3D Hercules: The Legend Begins

Herkül: Efsane Baslıyor 3D Hercules: The Legend Begins

Herkül: Efsane Başlıyor 3D

Vizyon Tarihi: 7 Şubat 2014
Yönetmen: Renny Harlin
Oyuncular: Kellan Lutz, Gaia Weiss, Scott Adkins, Roxanne McKee, Liam Garrigan, Liam McIntyre, Rade Serbedzija
Tür: Macera , Aksiyon , Epik

Özet&Detaylar

Gladyatörler,kan ,krallıklar savaş,katliam evet bir efsana doğuyor Herkül efsanesi sinema perdelerine taşınıyor hemde 3d olarak.Filmde 3D teknolojisi mükemmel bir şekilde kuulanılmış aksiyon sahneleri ise bir o kadar gerçekci, görsel efektlerin üst düzeyde olduğu film bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmayacak gibi gözüküyor.Tanrıların ölümcül haseti ve öfkesine maruz kalan Herkül, Viking’lerin tanrısı Thor’un da yoluna çıkmasıyla kendisini tehlikeli bir mücadelede bulur.Filmin yönetmenliğini Renny Harlin yapmış oyuncu kadrosunda ise Kellan Lutz, Liam Mcıntyre gibi oyuncular bulunmaktadır. Filmin Türkiyedeki gösterim tarihi ise 7 şubat 2014 olarak belirlenmiştir.

Filmin konusuna detaylı bakcak olursak;

M.Ö. 1200’de Antik Yunan’da bir kraliçe, Kral’ın gaddar yönetiminin devrilmesi ve yoksulluk içindeki halkın barışa kavuşması vaadiyle Tanrı Zeus’un şehvetine yenik düşer ve sonrasında hamile kalır. Bu birliktelikle dünyaya gelen Herkül, kendi kaderinden ve gerçek kimliğinden habersizdir.Onun hayattaki tek tutkusu, sevgilisi Girit Prensesi Hebe’dir. Fakat Hebe, Herkül’ün kardeşi ile evlendirilecektir. Yarı Tanrı Herkül, gerçek kimliğini ve asıl amacını öğrenince bir seçim yapmak zorunda kalır: Ya gerçek aşkını da alıp kaçacaktır ya da kaderinin gereğini yaşayıp, gerçek bir kahraman olacaktır.

Bumerang - Yazarkafe

Anket

Superman v Batman mi Captain America Ciwil War mu ?

View Results

Loading ... Loading ...
Önceki yazıyı okuyun:
Yılın Savası – Battle of the Years

    Film Özeti Miss Monday adlı ilk filmiyle sinema dünyasında tanınan Benson Lee tarafından yönetilen film Battle of the...

Kapat